Australian Gold Heated™ butelka i saszetkaNowy Australian Gold® T4 Tingle został stworzony specjalnie dla doświadczonych miłośników opalania. Już sam „Instant Dark Bronzing Blend” zapewnia szybką, ciemną opaleniznę, a dodatkowo wzmacnia ją jeszcze dodany składnik rozgrzewający (tzw. tingle). Rezultat przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania! Produkt nadaje się także do miejsc, które nieco trudniej się opalają, jak ręce i nogi. „Soothing Complex” (aloes, wyciągi z zielonej herbaty i bogata kompozycja witamin) to prawdziwa uczta dla skóry, a „Skin Softening Blend” odżywia i pielęgnuje skórę, aby zachować jej młody i zdrowy wygląd. Poradź się jednak konsultanta w solarium, gdyż produkt nie nadaje się do wszystkich rodzajów skóry! Owocowy zapach „Alluring Apple”.

TAN ACTIVATING BRONZERS
Rewolucyjna mieszanka Melanin Activating Boosters zapewniająca naturalny, najciemniejszy brązowy kolor.
IMMEDIATE BRONZERS
Cudowny natychmiastowy brązowy kolor, utrzymujący się od 1 do 2 dni.
Wytrzyj ręce po użyciu.
TINGLE
Rozgrzewa skórę z lekkim zaczerwienieniem, kolor widoczny natychmiast. Zrób test na niewielkiej powierzchni przed aplikacją.
HEMP
Ekstrakt z naturalnych olejków bogatych w enzymy zmiękczające i poprawiające kondycję skóry, by zwiększyć wchłanianie promieni UV i dać lepsze efekty.
TAN FRESH
Pomaga eliminować nieprzyjemny zapach po opalaniu.
ALOE
Nawilża i łagodzi, by skóra wyglądała zdrowo.
10525 saszetka 15ml 3,95€*
10524 butelka 250ml 26,95€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.
Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe