Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Zestawienie kosmetyków do opalania To często zadawane pytanie budzi wiele kontrowersji. Dlaczego? Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, czym są profesjonalne preparaty (w tym także kosmetyki po opalaniu w solarium), co zawierają, jak działają i czy warto je stosować. Powodów jest kilka. Do najważniejszych należą przede wszystkim pielęgnacja skóry oraz przyspieszanie lub też intensyfikacja efektu opalania.

Promieniowanie ultrafioletowe pochodzące z lampy UV stymuluje proces powstawania pigmentu w naskórku. Dzięki barwnikowi (melaninie) uzyskujemy pożądany efekt opalenizny. Działanie promieniowania ultrafioletowego może być jednak niebezpieczne dla skóry. Promienie UV mogą bowiem wpływać na powstawanie wolnych rodników, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Warto więc odpowiednio przygotować się do spędzania czasu wśród lamp opalających (w tym lamp kolagenowych), korzystając z odpowiednich kosmetyków do solarium.

Działanie kosmetyków w solarium jest dwukierunkowe. Po pierwsze, w ich skład wchodzą tzw. aktywatory melanogenezy (np. tyrozyna i jej pochodne). Są one odpowiedzialne za powstawanie pigmentu i powodują szybsze barwienie skóry. Dzięki temu możemy ograniczyć czas opalania lampami brązującymi, a i tak będziemy zadowoleni z efektu odcienia. Po drugie, nowoczesne kosmetyki dostępne w solarium zawierają w sobie substancje nawilżające (m.in. gliceryna, mocznik, kwas hialuronowy) i łagodzące (alantoina, wyciąg z aloesu). Takie połączenie zapobiega podrażnieniom i przyspiesza regenerację naskórka. Co więcej, wzbogaca się je o specyfiki neutralizujące wolne rodniki – witaminy (E, prowitamina A) i ich pochodne, które dodatkowo chronią błonę komórkową przed uszkodzeniami i pomagają zachować dobrą kondycję skóry. W tym miejscu należy pamiętać, że na procesy rodnikowe duży wpływ ma także zanieczyszczenia środowiska.

Nowością wśród kosmetyków do solarium są preparaty wywołujące tzw. efekt tingle (z języka angielskiego oznaczającego szczypać, wywoływać mrowienie). Powoduje on pobudzanie krążenia, co jest odczuwane przez charakterystyczne mrowienie i uczucie ciepła na skórze. Reakcja ta prowadzi do maksymalizacji procesu opalania lampami w solarium.

Nowością wśród kosmetyków do i po opalaniu w solarium, które pojawiły się ostatnio w krajowych placówkach, są produkty zawierające Unipertan® VEG-2002. Substancja pochodzenia roślinnego, która już od kilku lat jest dobrze znana w Zachodniej Europie, przyspiesza opalanie nawet do kilkudziesięciu procent. Podczas naświetlania lampami UV melanina ulega szybszej przemianie, co wpływa na dłuższy czas utrzymywania się pigmentacji skóry. To właśnie od melaniny zależy intensywność opalenizny. Unipertan® VEG-2002 dodatkowo składa się z elastyny i ryboflawiny (jego zabarwienie pochodzi od tej naturalnej żółtej substancji barwiącej).

Podsumowując, ważne jest, aby kosmetyki z solariów były produkowane z surowców o bardzo wysokiej jakości i czystości. Minimalizuje to możliwość występowania reakcji fotosyntetycznych i fotoalergicznych pod wpływem sensybilizatorów, do których zaliczamy niektóre substancje używane jako konserwanty (np. Kathon CG) lub składniki zapachowe (np. niektóre olejki eteryczne). Związki te pod wpływem promieniowania UV ulegają przekształceniu w substancje zdolne do wywołania stanu zapalnego lub alergicznego. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu kosmetyków do solarium, w tym również kosmetyków marki Australian Gold.

 

 

 

 

Magical Sun Dark Series Speed Bronzer tubka i saszetka

  saszetka 15 ml 1,50€*
  tubka 150 ml 8,83€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Dark Series Mega Bronzer tubka i saszetka

  saszetka 15 ml 1,50€*
  tubka 150 ml 8,83€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Dark Series Power Bronzer tubka i saszetka

  saszetka 15 ml 1,50€*
  tubka 150 ml 8,83€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Classic Series Dark Zone tubka i saszetka

  saszetka 12 ml 1,27€*
  tubka 150 ml 8,14€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Classic Series Hot Touch tubka i saszetka

  saszetka 12 ml 1,27€*
  tubka 150 ml 8,14€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Classic Series Glamour Effect tubka i saszetka

  saszetka 12 ml 0,92€*
  tubka 200 ml 8,14€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Classic Series Coco Brown tubka i saszetka

  saszetka 12 ml 1,27€*
  tubka 150 ml 8,14€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Classic Series Green Tea tubka i saszetka

  saszetka 12 ml 1,27€*
  tubka 150 ml 8,14€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Magical Sun Classic Series Dark Melon tubka i saszetka

  saszetka 15 ml produkt niedostępny
  tubka 150 ml produkt niedostępny
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Logo marki Magical Sun

 

Magical Sun to jedna z najstarszych linii kosmetyków do solarium na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie przyniosło efekt w postaci stworzenia kilku serii produktów wspomagających prowadzenie solarium. Solidna marka potrafi dostosowywać swój asortyment do najnowszych trendów oraz oczekiwań swoich Klientów.

Magical Sun oprócz zachowania w produktach właściwości poprawiających działanie lamp opalających, nie zapomina o odpowiednich aspektach zdrowotnych. Kosmetyki po opalaniu w solarium charakteryzuje także ciekawy wygląd i zapach.

 

Stojak na kosmetyki Extreme Tan Premium Line

Extreme Tan to nowa europejska marka kosmetyków do opalania w solarium. Cechą charakterystyczną tej marki są produkty o wysokiej jakości w ramach linii Premium. Luksus połączony z atrakcyjną ceną oraz ciekawymi właściwościami to idealny wybór dla każdego miłośnika opalania.

Kosmetyki do solarium Extreme Tan wyróżniają się wysoką zawartością naturalnych składników, które wspomagają m.in. melanogenezę, czyli proces powstawania melaniny odpowiedzialnej za barwnik skóry. Całość produktu dopełniają cudowne kompozycje zapachowe niwelujące specyficzny zapach skóry po kąpieli słonecznej. Extreme Tan Premium Line to generacja preparatów solaryjnych XXI wieku. Dzięki składnikom przyspieszającym regenerację świetnie sprawdzają się także jako kosmetyki po opalaniu w solarium.

 

Logo marki Australian Gold

Profesjonalne kosmetyki do solarium znanej marki Australian Gold

Polecamy kosmetyki do solarium od Australian Gold, znanego i cenionego producenta. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów tej marki w Polsce. To firma, która od wielu lat opracowuje innowacyjne formuły, pozwalające na uzyskanie idealnie brązowego koloru opalenizny. Australian Gold dba o to, aby kosmetyki stosowane w solarium były zdrowe dla skóry, zapewniały jej elastyczność oraz młody wygląd.

Wśród kosmetyków Australian Gold znajdziesz także produkty hipoalergiczne, dla osób z delikatną cerą. Serdecznie polecamy!

 

Caribbean Gold Cheers – skuteczne kosmetyki do solarium

Oferujemy kosmetyki do opalania od firmy Caribbean Gold Cheers. Dzięki nim uzyskasz atrakcyjną i naturalną opaleniznę. To produkty, które świetnie nawilżają i pielęgnują skórę, co sprawia, że zawsze zachwyca swoim młodym wyglądem. Gwarantujemy, że efekt, jaki uzyskasz dzięki tym kosmetykom po opalaniu w solarium, w pełni Cię zadowoli. Na pewno pozytywnie zaskoczy Cię ich świeży i przyjemny zapach, który powstaje w wyniku wyjątkowego połączenia składników pochodzenia roślinnego. Polecamy kosmetyki do solarium Caribbean Gold Cheers. Zapraszamy do zakupów!

 

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe