Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Promienniki podczerwieni ComfortSunJesienią 2014 sfinalizowaliśmy rozmowy z niemieckim producentem grzejników, działających w oparciu o promieniowanie podczerwone. Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem firmy Knoch IR Technik. Oferujemy grzejniki ComfortSun o różnych parametrach technicznych, opatrzone atestami. Zasada działania grzejników IR opiera się o emisję promieniowania podczerwonego które wnika bezpośrednio w ciało, przedmioty oraz mury, a nie ogrzewa powietrza wokół osób i rzeczy jak w przypadku klasycznego ogrzewania. Zaletą takiego rozwiązania jest natychmiastowa skuteczność grzewcza, brak strat cieplnych, możliwość wykorzystania w pomieszczeniach (również w tych o dużych przeciągach) i na zewnątrz. Więcej informacji pod numerem telefonu 697 167 807.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe