Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Kosmetyki do solarium Magical Sun Dark Series NOWOŚĆProdukty kosmetyczne do solarium z linii Dark Series choć dobrze znane fanom marki Magical Sun przeszły ostatnio prawdziwą metamorfozę. Firma  podjęła decyzję o radykalnym odświeżeniu wizerunku produktów. Od tej pory każdy kosmetyk ma być identyfikowany kolorystycznie oraz zapachowo. Nowe zapachy pozwolą wybrać kosmetyk o odpowiedniej nucie zapachowej i zaspokoją indywidualny  gust każdego z  klientów. Do wyboru mamy trzy opcje od słodkiej owocowej pinacolady, przez wanilię z kokosem do świeżego lekkiego zapachu. Ponadto nowe produkty nie zawierają sztucznych barwników typu karmel oraz parabenów. Trzy kosmetyki różni poziom bronzera, składników nawilżających oraz w przypadku Speed Bronzera zawartość dodatkowo akceleratora. Dark Series w obecnej chwili stanowi doskonałą ofertę dla klientów ceniących sobie naturalne produkty oraz osób których delikatna skóra wykazuje mniejszą tolerancję na uczulające składniki w kremach.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe