Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Nowa Europejska Norma OpalaniaPriorytetem firmy PROFIL-SOLAR jest propagowanie zdrowego i bezpiecznego stylu życia. Jako odpowiedzialni przedstawiciele branży solaryjnej, podjęliśmy działania zmierzające do popularyzacji europejskiej normy opalania, wynoszącej 0,3 W/m2. Przypomnijmy, że dyrektywa ograniczająca emisję promieniowania weszła w życie 1 kwietnia 2009 roku. Tymczasem ubiegłoroczny raport opublikowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, informuje o tym, że ponad 80% urządzeń skontrolowanych w 2010 roku przekroczyło maksymalny poziom promieniowania dopuszczony przez prawo. Wszystkim nam przeszkadzają ciągłe próby szykanowania naszej branży przez media. Trudno jednak temu zapobiec skoro sami dostarczamy im argumentów. 

Dla wspólnego interesu całej branży chcemy pomóc właścicielom solariów dostosować się do obowiązującej normy opalania. Za pośrednictwem naszej firmy mogą Państwo zakupić opalające lampy do solarium, emitujące dopuszczalny poziom promieniowania oraz urządzenia solaryjne przystosowane do ich użytkowania. Przygotowaliśmy również szereg produktów marketingowych pozwalających łatwo i przyjemnie zaadoptować nową filozofię funkcjonowania salonu. Pokaż swoim klientom, że ich zdrowie i bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze! Dołącz do grona właścicieli, którzy zrzeszyli się wokół portalu solarium.pl , dla wspólnej walki o dobre imię solariów.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe