Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Logo PROFIL-SOLARFirma PROFIL-SOLAR powstała w 1996 roku. Był to rok pojawienia się na rynku polskim pierwszych profesjonalnych studiów solaryjnych. Szybki rozwój tego rynku i duże zainteresowanie zakupem urządzeń opalających spowodowało, że w 1997 roku PROFIL-SOLAR wprowadziła do obrotu urządzenia solaryjne i niezbędne akcesoria. Uruchomienie działalności handlowej w tej branży zapewniło dynamiczny rozwój firmy, która powoli stawała się potentatem na rynku solaryjnym południowej Polski. Niespełna cztery lata później spółka PROFIL-SOLAR została partnerem handlowym JK Sales - niemieckiego producenta wiodących marek urządzeń Ergoline oraz Soltron. Obecnie spółka specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie oraz sprzedaży urządzeń opalających, zarówno nowych jak i używanych.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe