Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Targi Rimini Wellnes we WloszechCzas mija nieubłaganie jeszcze niedawno witaliśmy wiosnę i pierwsze cieplejsze dni a tu sezon w branży solaryjnej w pełni. Wszyscy przygotowują się na powitanie lata a nie ma nic lepszego niż przywitać je piękną opalenizną. Dla nas jako producentów kosmetyków do opalania w solarium Magical Sun  to najgorętszy okres.

Maj rozpoczęliśmy najdłuższym w tym roku weekendem za to do pracy wróciliśmy pełni sił i zapału do działania. Z głową pełna pomysłów na ulepszenie naszej oferty, aby kosmetyki Magical Sun były jeszcze lepsze. Ale póki na rynek nie wejdą nowości jak co roku pragniemy przybliżyć naszą ofertę szerszej publiczności wychodząc z naszymi kosmetykami poza rynek śląski a nawet poza granice kraju. Maj obfitował w imprezy targowe. My wybraliśmy się na dwie z nich: łódzkie Beaty Fair  oraz włoskie Rimini Wellnes.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe