Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
605 065 705
Soltron XL-70 DANCE

Cosmedico Cosmolux — luksus słońca prosto z lampy.

Logo lamp marki Cosmedico

Lampy do solarium Cosmedico Cosmolux zdecydowanie wyróżniają się na rynku. Dzięki ich działaniu efekt dostrzeżesz niemalże natychmiast, a opalenizna przez dłuższy czas utrzyma się na Twojej skórze. Krótszy czas ekspozycji na działanie promieni UV nie ma w tym przypadku znaczenia. Opisywane lampy charakteryzują się żywotnością powyżej średniej i niewielkim spadkiem mocy UV podczas użytkowania. Mogą pracować nawet przez 800 godzin.

Jak to działa? W tym przypadku wykorzystywana jest technologia lampy opalającej Cosmedico, odpowiednia mieszanina materiałów luminescencyjnych oraz stosowna przepuszczalność szklanych rur. Przykładem jest legendarna lampa 9K90 Cosmedico Cosmolux, z oryginalną długą elektrodą VHO (wysoka emisja) i imponująco głębokim opalaniem.

Pamiętaj również, że warto stosować wysokiej jakości kosmetyki po opalaniu w solarium, które pomogą uzyskać i utrwalić efekt idealnie brązowej opalenizny. Polecamy m.in. kosmetyki Australian Gold, znanej marki, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.

Cosmedico Cosmolux - nie możesz wycisnąc więcej luksusu z lampy do opalania!

 

Logo lamp z serii Cosmedico

Luksus opalania

Cosmedico Cosmolux
Luksus opalania.

  • Długa elektroda
  • Zrównoważony stosunek UVA do UVB
  • Żywotność 800h
Typ lampy Elektroda Moc znamionowa
[W]
Udział UVB
[%]
Moc UVA
[W]
Długość montażowa
[mm]
Cosmolux VHR 10K100PLUS S1 długa 200 1,9 39 2000
Cosmolux VHR 10K100 S1 długa 200 1,9 35 2000
Cosmolux VHR 9K90 długa 160 1,2 35 1760
Cosmolux VHR 9K90 180-200 długa 180-200 1,2 34 2000

 

 

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe