Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych urządzeń opalających takich marek jak Ergoline, Soltron i KBL. Nasze solaria przechodzą gruntowną regeneracją od instalacji elektrycznej poprzez płyty akrylowe a skończywszy na lakierze. Dodatkowo łóżka unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Original Hanau Suncare. Wszystkie produkty mamy dostępne od ręki ponieważ posiadamy własne, klimatyzowane magazyny lamp. W swojej ofercie posiadamy również lampy marki Cosmedico oraz własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau oraz Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

W ofercie posiadamy zarówno własną, znaną i cenioną od lat, markę kosmetyków Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających klientów w ofercie posiadamy również marki Australia Gold, Extreme Tan oraz MySun.

Serwis urządzeń opalających

Trzon naszego serwisu stanową ludzie z wieloletnim doświadczeniem w naprawie urządzeń solaryjnych. Ponadto w ramach prowadzonego serwisu zapewniamy przeglądy, wymiany lamp, przenoszenie i transport urządzeń. Nasze naprawy objęte są gwarancją a na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe