banner
    START arrow START arrow Ukryta moc lamp 100W  
07.jpg
02.jpg
 

Ukryta moc lamp 100W Drukuj Email

Zapewne wiele państwo słyszeli o niezwykłych właściwościach lamp brązujących Magic Sol w technologii SolGlass. Pisaliśmy o nich dokładniej w 43 numerze czasopisma Solarium gdzie omówione zostały podstawowe właściwości lamp 

Jednak dla przypomnienia raz jeszcze krótka charakterystyka Otóż lampy Heraeus Magic Sol w nowej technologii SolGlass lampy te swoje niezwykłe właściwości brązujące zawdzięczają połączeniu unikalnego szkła z odpowiednia mieszanką fosforu. W lampach tych zredukowano także współczynnik UVB także opaleniznę zawdzięczamy wyłącznie dzięki wysokiej dawce UVA Lampy te można zakupić zarówno w wersji 100W jak i 160W.

 W tym numerze chcielibyśmy zachęcić Państwa do zakupu także lamp MagicSol 100W. Zapytacie państwo co przemawia na ich korzyść? Otóż lampy te spokojnie możemy porównać z lampami OHN 20/160W z serii New Colors Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli studiów wyposażonych w urządzenia pracujące na 100W lampach. Kolejnym ich atutem jest fakt, że klient uzyska opaleniznę porównywalną do uzyskanej na lampach 160W Właściciel natomiast zyskuje doskonały produkt oraz oszczędność energii elektrycznej.

Jak sami państwo widzą lampy MagicSol to nie tylko piękna i trwała opalenizna ale także duża oszczędność i same korzyści dla obu stron.

 
 
BlueSolar
Nasi partnerzy
Heraeus

Soltron

Ergoline

Fiji Blend
Profil Solar 2007    |
Mapa serwisu 3 Szukaj 3 Kontakt
Design by anet.pl