Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

KONSULTACJE
ZAMÓWIENIA
697 167 807

Lampy wysoko i niskociśnienioweMogłoby się wydawać, że technika solaryjna nie interesuje klienta końcowego, czyli tego, który opala się w salonie. Jednak z badań, które przeprowadziliśmy w zaprzyjaźnionych salonach wynika, że wielu z nich, chciałoby coś więcej wiedzieć na temat opalania. Główne pytanie dotyczyło różnicy między świetlówką opalającą, a halogenem.

 

Urządzenia do opalania w solariach wyposażone są w lampy wysoko oraz niskociśnieniowe. Te wysokociśnieniowe potocznie zwane są halogenami i stosuje się je w łóżkach solaryjnych, w częściach odpowiedzialnych za opalanie twarzy i ramion. Są znacznie mocniejsze od lamp niskociśnieniowych. Emitują większą dawkę promieniowania UV. Stosuje się je ze specjalnymi filtrami, dzięki którym wytwarza się ściśle określone pasmo. Przepuszcza ono jak najwięcej promieni UV-A i jak najmniej UV-B. W nowoczesnych solariach występują halogeny „Blue:Q”, które całkowicie likwiduje promieniowanie UVB.

Lampy opalające niskociśnieniowe, powszechnie są znane jako świetlówki. Należą do grupy lamp fluorescencyjnych. Stosuje się je w stojących urządzeniach solaryjnych oraz w leżących, w części odpowiedzialnej za opalanie ciała poniżej ramion. Dzielimy je ze względu na moc znamionową i „agresywność” - to ona decyduje o wysokości współczynnika UVB.

Obszar twarzy, ramion i dekoltu jest u większości osób zdecydowanie odporniejszy na promieniowanie UV od pozostałych części ciała. Właśnie dlatego te partie opalają halogeny. W nowoczesnych solariach, przy lampach opalających halogenowych można regulować natężenie światła, a nawet je całkowicie wyłączyć. Świetlówki nie mają możliwości regulacji.

 

 

 

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe