Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

Stojak na kosmetyki Extreme Tan Premium Line

 

 

Extreme Tan to nowa europejska marka kosmetyków do opalania w solarium. Cechą charakterystyczną tej marki są produkty o wysokiej jakości w ramach linii Premium. Luksus połączony z atrakcyjną ceną oraz ciekawymi właściwościami to idealny wybór dla każdego miłośnika opalania.

Kosmetyki do solarium Extreme Tan wyróżniają się wysoką zawartością naturalnych składników, które wspomagają m.in. melanogenezę, czyli proces powstawania melaniny odpowiedzialnej za barwnik skóry. Całość produktu dopełniają cudowne kompozycje zapachowe niwelujące specyficzny zapach skóry po kąpieli słonecznej. Extreme Tan Premium Line to generacja preparatów solaryjnych XXI wieku. Dzięki składnikom przyspieszającym regenerację świetnie sprawdzają się także jako kosmetyki po opalaniu w solarium.

 

 

 

Extreme Tan Premium Line ExXxtreme Black saszetka

saszetka 15 ml 1,84€*
tuba 150 ml 9,18€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Extreme Tan Premium Line Perfect Woman saszetka

saszetka 15 ml 1,84€*
tuba 150 ml 9,18€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Extreme Tan Premium Line Dark City saszetka

saszetka 15 ml 1,84€*
tuba 150 ml 9,18€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Extreme Tan Premium Line Hardcore Man saszetka

saszetka 15 ml 1,84€*
tuba 150 ml 9,18€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe