Urządzenia opalające

Specjalizujemy się w sprzedaży używanych solariów Ergoline, Soltron i KBL. Przechodzą one gruntowną regenerację – od instalacji elektrycznej, poprzez płyty akrylowe do solarium, skończywszy na lakierze. Dodatkowo używane solarium unowocześniamy np. przez instalację podświetlenia LED. Na urządzenia udzielamy odpowiedniej gwarancji.

Lampy do solarium

Jesteśmy generalnym dystrybutorem lamp Hanau Original Suncare. Zapewniamy dostępność produktów “od ręki”, w tym także lamp kolagenowych, gdyż dysponujemy własnym klimatyzowanym magazynem lamp do solarium. W swojej ofercie dysponujemy również lampami Cosmedico. Ponadto stworzyliśmy własną markę Choco Extreme, która produkowana jest dla nas w zakładach Hanau i Cosmedico.

Kosmetyki do solarium

Dysponujemy zarówno własną, znaną i cenioną od lat marką kosmetyków do solarium Magical Sun. Aby zadowolić coraz bardziej wymagających Klientów, w ofercie mamy również produkty innych renomowanych firm – kosmetyki Australian Gold, Extreme Tan, a także MySun. Proponujemy szerokim asortymentem kosmetyków po opalaniu w solarium.

Serwis solarium i urządzeń opalających

Trzon naszego zespołu stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem w serwisie solarium i jego wyposażenia. Ponadto w ramach prowadzonych usług zapewniamy przeglądy urządzeń, wymianę lamp, przenoszenie oraz transport sprzętu. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Na wykonane czynności wystawiamy fakturę VAT. Ponadto zapewniamy utylizację solarium.

Caribbean Gold Cheers – skuteczne kosmetyki do solarium

Oferujemy kosmetyki do opalania od firmy Caribbean Gold Cheers. Dzięki nim uzyskasz atrakcyjną i naturalną opaleniznę. To produkty, które świetnie nawilżają i pielęgnują skórę, co sprawia, że zawsze zachwyca swoim młodym wyglądem. Gwarantujemy, że efekt, jaki uzyskasz dzięki tym kosmetykom po opalaniu w solarium, w pełni Cię zadowoli. Na pewno pozytywnie zaskoczy Cię ich świeży i przyjemny zapach, który powstaje w wyniku wyjątkowego połączenia składników pochodzenia roślinnego. Polecamy kosmetyki do solarium Caribbean Gold Cheers. Zapraszamy do zakupów!

 

 

 

Cheers Sexy Love™ butelka i saszetka

26047 saszetka 15 ml 3,00€*
26046 butelka 250 ml 18,50€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Cheers Sex Teddy™ butelka i saszetka

26049 saszetka 15 ml 2,50€*
26048 butelka 250 ml 14,95€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Cheers Crazy Love™ butelka i saszetka

26035 saszetka 15 ml 2,75€*
26034 butelka 250 ml 16,95€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Cheers Sex Bunny™ butelka i saszetka

26033 saszetka 15 ml 2,60€*
26032 butelka 250 ml 15,95€*
* - cena sugerowana dla klienta salonu.

Imię, Nazwisko
Nr Telefon*
Adres e-mail*
Miejscowość:
Województwo:

Pytania /
uwagi*

 
  * pole obowiązkowe